Shop
Loading products…
Loading products…

The NL22220 Custom Men's Grey Toupee Wholesale 0.03 mm Ultra-Thin PU Base features a 0.03mm ultra thin skin base in Follow the template. Available in light to light/medium(90%) density.
| Base Material | 0.03mm ultra thin skin |
| Base Size | Follow the template |
| Hair Length | 4"/10cm |
| Hair Curl | 32mm |
| Hair Density | Light to Light/Medium(90%) |
| Hair Color (HD COLOR RING) | Follow hair sample |
| Hair Direction | Freestyle |
| Custom hair system categorie | Hair System |
Request a Quote
Send us an enquiry and we'll get back to you with pricing and availability.