Shop
Loading products…
Loading products…

PES-2 Hair Integration System for Women With Remy Human Hair.
| Gross Weight | 0.1 kg |
| Hair Type | Remy human hair |
| Base Material | Thin skin front with PE line |
| Base Size | 6.3''x7''(16cm×18cm) |
| Hair Color (HJW COLOR RING) | #22, #4, #6, #60, #613, #NATURAL BLACK |
| Hair Length | 8"/20cm, 10"/25.4cm, 12"/30.5cm, 14"/35.6cm, 16"/40.6cm |
| Curl & Wave | Natural Straight |
| Density | Light-Medium to Medium(110%) |
Request a Quote
Send us an enquiry and we'll get back to you with pricing and availability.