Shop
Loading products…
Loading products…

Professional hair product from our curated range. Contact us for details and pricing.
The SUNNY-PACKAGE Full Swiss Lace Hair System Package is a professional-quality product from our curated range of hair solutions.
Contact our team for full specifications, pricing, and availability.
| Hair Type | Human hair |
|---|---|
| Base Material | Super Fine Swiss Lace |
| Base Size | 8"x10"(20.3cm x 25.4cm) |
| Front Contour | CC |
| Hair Length | 5"/12.7cm |
| Hair Curl | 30mm |
| Hair Density | Light to Light/Medium(90%) |
| Select Your Package | 3 pieces, 6 pieces |
| Hair Direction | Freestyle |
Request a Quote
Send us an enquiry and we'll get back to you with pricing and availability.