Shop
Loading products…
Loading products…

SUNNY-PACKAGE Full Swiss Lace Hair System Package.
| Gross Weight | 0.5 kg |
| Hair Type | Human hair |
| Base Material | Super Fine Swiss Lace |
| Base Size | 8"x10"(20.3cm x 25.4cm) |
| Front Contour | CC |
| Hair Length | 5"/12.7cm |
| Hair Curl | 30mm |
| Hair Density | Light to Light/Medium(90%) |
| Select Your Package | 3 pieces, 6 pieces |
| Hair Color (LTD COLOR RING) | #1850, #2020, #260, #270HG, #290HG, #465 Human Grey, #470 Human Grey, #490 Human Grey, #605, #690 Human Grey and 61 more |
| Hair Direction | Freestyle |
| Yearly Plan | 12 pieces |
Request a Quote
Send us an enquiry and we'll get back to you with pricing and availability.